Můj život v TLK: Nekonečné příběhy

4. července 2011 v 17:35 | Vitani |  můj život ( v TLK)
Ahojky lvice, lvy i lvíčata!! Zrovna teď ležím an vrcholu termitiště a opaluju se. nechápu, jsem královna Hrdých zemí a musím žít ve Vyhnanství!! Oh!! ˇpřijdu pozdě hlídat Chaku a tahadu!! To zase bude keců!! Zavolala jsem na Shanni a Kali (Shanni mi připadá jako dcera Vitani) jestli nechtějí jít se mnou. samozřejmě chtěli. Když jsme byli v Hrdých Zemích lehli jsme si s Kopou vedle sebe. Kiara s Kovuem šli lovit. Ale Kovu to přehnal! Chtěl abych na Chaku a Tahadu byla hodná tak mě kousl do ucha. Jenže hodně zatlačil. takže mám díru v uchu jako mamka!! Kovu se omlouval, Simba na něj zavrčel a Kiara? Kiara se tomu řehtala!! Trapný pro Kovua.Když odešli lvíčata si lehli kolem mě a Kopy a já se zeptala jaký chtějí příběh. My chceme něco o tvém bráškovi!! řekla tahada. Počkat? To myslíš... N... Nu... Nuku?? Se zdešením se zeptám. nenene!!! O tátovi! Zasmál sse Chaka. zeptala jsem se jestli vědí že to není můj bratr. je to jen syn nějakého blbého lva!! Tak jsem jim začala vyprávět příběh o tom jak Kovu šel zpět do Vyhnanství a tam byl soud.

Když Simba rozhodl že Kovu půjde do Vyhnanství přišel za námi, vyhnanci. Zira, tedy máma byla soudce.
Takže! Kovu! Nejdřív si zradil Vyhnance a Simbu potom. Na jaké straně jseš? zeptala se Zira.
Já, já, já bych chtěl na Simbovu stranu. Rozhodl se kovu
takže! vyhnance zradil 2krát a teď vypadni! Zvolala Zira
NÁMYTKA!!!!!!!!!! zařval Kovu.
Ehm. Zamítá se! řekla jsem protože mě Kovu štval.
No náš svědek rozhodl... zamyslela se Zira.
takže zůstaneš tady a týden budeš sloužit Vyhnancům. pokračovala Zira
NÁMYTKA!!!!!!!!!!!!! znovu zařval kovu.
Přijímá se! ušklíbla jsem se.
Svědek opět rozhodl. Teď rozhodnou vyhnanci! Kovu půjde mezi vámi a ten kdo souhlasí aby vypadnul z Vyhnanství ať ho kousne. Podle počtu kousanců to poznáme.
*************************************************************************************************************************************************************************
Woooow!!! všichni z Vyhnanství hlasovali!!!! vykřikla Zira


Tetičko! Já už vím o čem nám můžeš vyprávět!! přerušila mě Tahada. A očem? zeptala jsem se. O tom jak ste se... jéé zebřátko!! usmála se Thada. Podívala jsem se a nejdnou se mi někdo opřel o záda. jak jsem se podívala tak Kopa začal chrápat a Kali s Shanni se k sobě přitulili. Tahada spala téměř normálně, ale Chaka? Ten cukal nohama jako by ho honilo stádo bizonů. Tak jsem taky položila hlavu na trávu a usnula jsem.


Vitani
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uru Uru | Web | 4. července 2011 v 17:54 | Reagovat

Že jo :DD já je miluju- ale i Gizu miluju,miluju ty jeho oči po Nale :DD

Lol a super (ke článku) :DD xD

2 Kuk Kuk | 18. prosince 2011 v 23:20 | Reagovat

Námitka se píše s měkkym I

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama