Červenec 2011

AAAAUUUUU!!!!

12. července 2011 v 10:41 | Vitani |  Lvoviny (blbosti atd.)
Ahoj teda Roar!

Jak je? Jsem na Moravě v Ledenici. Zrovna tady vymejšlíme Bláznivokrutou Malou Morskou Vilu XDDDDD Nevim co dal... Jo a kdybych psala s chybama tak se nedivte, mam neco s pc. Vitani se v TLK asi zblaznila. Az budu mit cas tak napisu dalsi pribeh.


Vase


Chyby v TLK

8. července 2011 v 14:34 | Vitani |  Lvoviny (blbosti atd.)
Tak ROAR!!

Takže k chybám. Zira je tak nějak stejně stará jako Scar. Její dcera Vitani je stejně stará jako Simba a má být partnerka Simbova dědice! Nebo Kovu, stejně starý jak Vitani a vezme si Kiaru! Což je zase Simbovo lvíče!!! A dál: rodina se rozdělila od doby Scara a Mufasy a začali se mezi sebou pářit. Vitani, je dcera Ziry. A Kopa je syn Simby, Simbův otec je mufasa a je to bratr Scara! A Scar má partnerku Ziru!!

Super...

8. července 2011 v 12:55 | Vitani
Roar!!!

Píšu od taťky z práce. zrovna jsem přijela od babičky a dědy z chaty. Pár komplikací, rojení mravenců asi šest královen. no nic. Zítra jedu za Quinky na závody do Budičovic. Tak mi PLS držte palce. Jinak jsem zjistila že mi máma vezme krabičku s internetem s sebou do Lednice, atd. Budu se snažit psát. Jo a znáte Disney Channel? A znáte Shake it up ( Na parket)? Asi o tom napíšu článek a 1 rubričku. Za chvilinku půjdem s tátou na oběd tkže... no nic. Ehm... co ještě? Rozbily se nám kleště!! XD dělám si srandu. Jo a Quinky má na blogu new článek s anketou. A jak k ní nikdo nechodí, tak jen chci abyste hlasovali, pls. Tak to je asi veš. Teda vše! XD

Vaše


Můj život v TLK: Nekonečné příběhy

4. července 2011 v 17:35 | Vitani |  můj život ( v TLK)
Ahojky lvice, lvy i lvíčata!! Zrovna teď ležím an vrcholu termitiště a opaluju se. nechápu, jsem královna Hrdých zemí a musím žít ve Vyhnanství!! Oh!! ˇpřijdu pozdě hlídat Chaku a tahadu!! To zase bude keců!! Zavolala jsem na Shanni a Kali (Shanni mi připadá jako dcera Vitani) jestli nechtějí jít se mnou. samozřejmě chtěli. Když jsme byli v Hrdých Zemích lehli jsme si s Kopou vedle sebe. Kiara s Kovuem šli lovit. Ale Kovu to přehnal! Chtěl abych na Chaku a Tahadu byla hodná tak mě kousl do ucha. Jenže hodně zatlačil. takže mám díru v uchu jako mamka!! Kovu se omlouval, Simba na něj zavrčel a Kiara? Kiara se tomu řehtala!! Trapný pro Kovua.Když odešli lvíčata si lehli kolem mě a Kopy a já se zeptala jaký chtějí příběh. My chceme něco o tvém bráškovi!! řekla tahada. Počkat? To myslíš... N... Nu... Nuku?? Se zdešením se zeptám. nenene!!! O tátovi! Zasmál sse Chaka. zeptala jsem se jestli vědí že to není můj bratr. je to jen syn nějakého blbého lva!! Tak jsem jim začala vyprávět příběh o tom jak Kovu šel zpět do Vyhnanství a tam byl soud.

Když Simba rozhodl že Kovu půjde do Vyhnanství přišel za námi, vyhnanci. Zira, tedy máma byla soudce.
Takže! Kovu! Nejdřív si zradil Vyhnance a Simbu potom. Na jaké straně jseš? zeptala se Zira.
Já, já, já bych chtěl na Simbovu stranu. Rozhodl se kovu
takže! vyhnance zradil 2krát a teď vypadni! Zvolala Zira
NÁMYTKA!!!!!!!!!! zařval Kovu.
Ehm. Zamítá se! řekla jsem protože mě Kovu štval.
No náš svědek rozhodl... zamyslela se Zira.
takže zůstaneš tady a týden budeš sloužit Vyhnancům. pokračovala Zira
NÁMYTKA!!!!!!!!!!!!! znovu zařval kovu.
Přijímá se! ušklíbla jsem se.
Svědek opět rozhodl. Teď rozhodnou vyhnanci! Kovu půjde mezi vámi a ten kdo souhlasí aby vypadnul z Vyhnanství ať ho kousne. Podle počtu kousanců to poznáme.
*************************************************************************************************************************************************************************
Woooow!!! všichni z Vyhnanství hlasovali!!!! vykřikla Zira


Tetičko! Já už vím o čem nám můžeš vyprávět!! přerušila mě Tahada. A očem? zeptala jsem se. O tom jak ste se... jéé zebřátko!! usmála se Thada. Podívala jsem se a nejdnou se mi někdo opřel o záda. jak jsem se podívala tak Kopa začal chrápat a Kali s Shanni se k sobě přitulili. Tahada spala téměř normálně, ale Chaka? Ten cukal nohama jako by ho honilo stádo bizonů. Tak jsem taky položila hlavu na trávu a usnula jsem.


Vitani

Moje a Quinkyny obrázky z TLK

4. července 2011 v 8:48 | Vitani |  Lvoviny (blbosti atd.)
Čágo!

Quinky mi poslala pár jejích obrázků z TLK. Není to úplně nejj ale myslíme si že když to bylo malovaný myší... kreslíme poměrně stejně, já to Qui naučila.a kdyžtak, všechny obrázky kromě jednoho jsou jen portréty hlav!! no nic... přejdeme k obrázkům:

Quinkyn 1 obrázek: Spotty:


Trvalo: cca 25 min

dál Quinkyn 2 obrázek:


Quinky říká: nelekněte se jak má ty uši ale... prostě mi to moc nejde!
Travalo: cca 20 min
Toto jsou zatím všechny obrázky od Quinky. XDDDDD
Teď ty moje. Hooooodně divný! Taky sou 2. nějak na tom zapracuju.

Takže Simba ode mně:

Poznámka: Dělám všechny lvy že se takhle tlemí.
Vitani říká: Promiňte, to v těch uších vypadá trochu jako krev. Nevychytala jsem barvu.
trvalo: cca 25 min

A teď můj nejjnovější obrázek. Kreslila jsem ho včera. S názvem Nala žárlí.

Vysvětlení: Takže, v pozadí je Nala, Simba a Zira. Vepředu vidíte Vitani. Taležící lvice vpravo je Zira a Simbu poznáte ne? Vlevo vzadu je Nala. A Vitani se směje a je ráda že dala Ziru se Simbou dphromady a jak se Nala dívá. Simba chce Ziru políbit, a Zira je ráda. A Nala má v obličeji zlost. A je naštvaná že jí Zira vzala jejího Simbíčka. myslíte že to v TLK může být pravda? XD
Trvalo: cca 30 min


To je prozatím vše. Vaše:Vitani

Co prázdniny??

3. července 2011 v 15:16 | Vitani |  Lvoviny (blbosti atd.)
Roar, jak se vede??


Doufám že OK... máte narvaný prázdniny?? Já mám čas jen o nějakejch víkendech takže POLOPOZASTAVUJU ( znamená: pozastavuju blog ale někdy sem přídu) na celé prázdniny. Kdyžtak dodám pár fotek. Měla bych jet... no pojedu s Quinky do Budičovic. (konečně do čech! XD) pak do Lednice na Moravu, a nwm co ještě!! Rozhodně mě štve že 2 poslední dny prázdnin budu trávit v naší zušce. Bude me tam nacvičovat na operu. 6 h. každy den! eh... co dál? To je asi vše!


vaše: