Kiařin příběh

7. června 2011 v 18:40 | Vitani |  Příběhy
Ahojky!!


jak se máte? co děláte??

tady je Kiařin příběh a kdyžtak: Ty příběhy si vymejšlim a nepasujou do sebe!!

1. část

Kiara měla za sebou 1 lekci lovu. Šla se napít k napajedlu. Smutně se dívala na svůj odraz. Simba ji spatřil a běžel k ní. Zeptal se Kiary co jí trápi. Kiara se smutně podívala do dálky a pak vzlykavě řekla: " Kovu??? Kde jsi???" a začala brečet. Tohle trápení trvalo už 1 rok! Byla už dospělá ale pořád jí to trápilo. Jednou k ní Nala přišla a utěšovala ji. Řekla jí také že Vitani viděla jak Zira připlula na břeh někde daleko od nás a že prý si jen zranila nohu. Teď už leží v jeskyni. Kiara Ziru běžela přivítat. Sotva řekla : " Ahoj, Ziro!!" přiběhl Simba a Kiara šla s ním. A u Naly leželo malinkaté lvíčátko.

2. část

" Je to malý král Kopa!" zvolala Nala. Vturánu si Kiara vzpomněla na Kovua a utekla pryč na 1 rok. seděla na kameni a někdo se k ní plížil. Najednou na ni vyskočil neznámý lev a povalil ji na zem. " Kovu!" vydechla Kiara. " Kiaro!!" vykřikl Kovu. A pak se připravili na cestu do Hrdých Zemí.


3. část


Když se vrátili domů tak Kiara mohla oči nechat na Kopovi který má jako partnerku vitani ( Vitani = ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ XDDD). Svatba na Hrdé Skále patří k pravidlům krále Ahadiho (Otec Mufasy, Scara). Vitani a Kopa, Kiara a Kovu stojí na Hrdé Skále. Lvice řvou,sloni troubí a opice vřeští radostí. Za pár měsíců má Kiara a Kovu syna. Jmenuje se Chaka. Také Kopa a Vitani nezůstali pozadu. Byla to dceruška jménem Shanni.Jak to bylo dál? Možná právě teď se Shanni s Chakou probíhají na Sloním Hřbitově. A kdo ví jestli Simbovy potomci přenáší dál heslo: Jsme jedna rodina!
KONEC Líbí?
Vaše
Vitani
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama