Vitanin příběh

17. května 2011 v 18:20 | Vitani |  Příběhy
Ahojky!!!

takže příbeh: Zira se v bolestích svalila na zem. Všechny lvice ze Simbovy smečky se shromáždili kolem ní. Scar se je snažil odehnat,sice to nešlo ale hlavní je že se nedal. když se mu to podařilo lehl si vedle Ziry a vyčkával. Zira si sice myslela že zemře ale ta bolest stála zato. Malinká Vitani se připlazila ke Kovuovi. byl to rozkošný pohled jak se obě lvíčátka očuchávala.Hned potom se všichni vrátili na hrdou skálu. Jenže co to? sarabi se do Scara asi zamilovala a začala ho svádět. Potom se do ní Scar také zamiloval. vyhnal Ziru a ostatní z její smečky do vyhnanství. Když už byla Vitani větší uslyšela že Simba svrhnul Scara z trůnu. A Nale se narodila 2 Lvíčata. Jeden se jmenoval Kopa a druhá Kiara.

2. část

Potkala ho u hranice vyhnanství. Tvářil se láskyplněa byl plný humoru.Smutek nikdy nepoznal.Vitani ho měla ráda. Kdo to vlastně byl?? No kdo asi? Kopa!!! Ta láska ale nevydržela moc dlouho. Jeden lev,neznámý,ještě ani neřekl Simbovi své jméno Kopu hned zabil. Záviděl,že zrovna Kopa má mít tak krásnou lvičku. Tak se s tím nemazal a helemese!! Hned byl šťastný!!

3.část

Ale Vitani ne. Hned to řekla Ziře. A jak Zira zjistila že to byl Simbův potomek dala toho lva hned zabít. Simba byl Ziře a Vitani moc vděčný a tak se Zira stala jeho partnerkou.

(3. část je dost krátká co??)


The END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama